Infuzja tlenowa Organic Oxygen

Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxy to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem Organic Oxygenieniem dedykowanego cerze serum.

Bogate składniki takie jak

– kwas hialuronowy,
– witaminy C,E,A,k
– ekstrakt z rokitnika,
– kwas alfa-liponowy,
– retinol,
– algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologii tlenu hiperbarycznego.

Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.
Do zabiegu Organic Oxygen wykorzystujemy tylko organiczne produkty emerginC.

Efekty

– wypełnienie zmarszczek
– głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
– wygładzenie okolic oczu
– wypełnienie ust
– poprawa struktury, napięcia i elastyczności
– podniesienie owalu twarzy
– witalność i młody wygląd
– rozjaśniona i zdrowa skóra

Przeciwwskazania:

– uczulenie na którykolwiek ze składników używanych preparatów
– zakażenia wirusowe i bakteryjne skóry

Zabieg infuzji można wykonywać cały rok, również latem. Odpowiedni dla każdego rodzaju i typu skóry.

Zabieg bezpieczny dla kobiet w ciąży!

BB Glow

Zabieg przeznaczony do wypełniania fałdów i ubytków objętościowych o przedłużonym czasie działania. Naturalny efekt i bezpieczeństwo preparatu to dodatkowe atuty.

Hydroksyapatyt to minerał występujący naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich rusztowanie. W kosmetyce jest on stosowany pod postacią hydroksyapatytu wapnia o nazwie . Jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej, służy do wypełniania ubytków skórnych na bazie mikrokuleczek hydroksyapatytu zawieszonych w nośniku żelowym o dużej zawartości wody. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą rusztowanie, które stymulują wzrost naturalnych włókien kolagenowych. Nie jest to jednak wypełniacz permanentny. Nośnik żelowy ulega rozpuszczeniu w ciągu kilku miesięcy, a mikrogranulki przez kolejne miesiące. Efekty preparatu średnio utrzymują się około 18 miesięcy, po czym ulegają degradacji.

Zabieg jest stosowany przy korekcji policzków, fałdów nosowo- wargowych, krawędzi żuchwy, fałdy podbródkowej oraz bruzdy bródkowej oraz wszystkich ubytków tkankowych. Przy pomocy preparatu uzyskuje się bardzo dobre i naturalne efekty odmłodzenia grzbietów rąk.

Czy zabieg jest bolesny?


Zabieg jest niemalże bezbolesny dzięki dodatkowi preparatu znieczulającego wewnątrz strzykawki.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu. W miarę wchłaniania się nośnika żelowego, narasta efekt stymulacji własnego kolagenu, utrzymujący długotrwałe wypełnienie.
Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także oczywiście od obszaru, który poddajemy kuracji. U większości pacjentów wypełnienie utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

Zalecenia pozabiegowe

Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu. Nie wymaga dodatkowego masażu.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane

– Aktywne choroby autoimmunologiczne
Infekcje bakteryjne i wirusowe w miejscu wstrzyknięcia
Ciąża
Wstrzyknięcie może wywołać przejściową reakcję w postaci obrzęku, tkliwości i zaczerwienienia.

Dermapen

Urządzenie DERMAPEN® pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii, co pozwala lekarzom i pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych.

OPIS ZABIEGU

Zabieg będzie trwał ok. pół godziny. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych tytanowych, cienkich jak włos mikroigieł. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających.

Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN znacząco skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. Techniką nappage.

Wskazania:

– Drobne płytkie zmarszczki;
– Rozstępy;
– Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe;
– Skóra zwiotczała;
– Odmładzanie dłoni;
– Wspomaganie terapii wypadania włosów

MECHANIZM DZIAŁANIA

1. stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
2. stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
3. poprawa gęstości i elastyczności skóry

ZALETY STOSOWANIA DERMAPEN

– krótki czas zabiegu
– automatyczna kontrola głębokości iniekcji
– mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
– krótszy czas rekonwalescencji
– sterylność zabiegu (wymienne igły)

Czy zabieg jest bolesny?

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN® zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Możesz odczuwać bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Częstotliwość oraz nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem. Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie. Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków pozabiegowych na poddane zabiegowi okolice celem zmniejszenia pozabiegowego obrzęku. Całkowicie unikaj słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.

Przeciwwskazania

– Choroby nowotworowe;
– Ciąża i okres karmienia piersią;
– Aktywna opryszczka;
– Aktywny trądzik.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę CO2 za pomocą specjalnego urządzenia generującego małe nakłucia.

Doprowadzenie dwutlenku węgla pod skórę powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. W skórze gromadzą się naturalne czynniki wzrostu np. śródbłonka naczyniowego dzięki czemu następuje poprawa mikrokrążenia i dochodzi do odnowy komórek. Przywrócona jest również sprawniejsza cyrkulacja chłonki gromadzonej przy obrzękach zarówno w małych obszarach jak dolne powieki oraz dużych np. kończyn dolnych.

Kolejną reakcją wywoływaną przez CO2 jest kontrolowany stan zapalny który powoduje stymulację fibroblastów do tworzenia kolagenu. Dzięki temu skóra staje się grubsza a co za tym odmłodzona. Po wniknięciu do organizmu CO2 rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i silnie rozgrzewa naczynie krwionośne zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm tłuszczu. Wprowadzone CO2 działa destrukcyjnie na komórki tłuszczowe, które pękają uwalniając triglicerydy. Uszkodzeniu pod wpływem CO2 ulegają również struktury przyczyniające się do powstawania cellulitu.

NA JAKICH OKOLICACH MOŻNA WYKONAĆ ZABIEG KARBOKSYTERAPII?

– brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
– podbródek – redukcja tkanki tłuszczowej i pobudzenie syntezy kolagenu
– skóra pod oczami i kurze łapki- redukcja cieni pod oczami, wałeczków pod dolna powieką z tkanką tłuszczową, pogrubienie naskórka i redukcja zmarszczek
– skóra twarzy, szyi i dekoltu- redukcja zmarszczek po przez pobudzenie procesów syntezy kolagenu, regeneracji skóry i mikrokrążenia
– dłonie – regeneracja skóry i poprawa kolorytu
– blizny i rozstępy- regeneracja tkanek i redukcja widoczności defektów

WSKAZANIA DO ZABIEGU W CELACH LECZNICZYCH:

– przewlekła niewydolność żylna
– zaburzenia krążenia
– kurcze kończyn
– łuszczyca
– łysienie

Jak często należy wykonywać zabieg?

Liczba zabiegów uzależniona jest od okolicy zabiegowej i celu kuracji. Seria to średnio 6-10 zabiegów, procedurę wykonuje się dwa razy w tygodniu przez 3-4 tygodnie. Czas zabiegu wynosi od kilku do 30 minut, w zależności od obszaru.

Przeciwwskazania

– ciąża,
– niewydolność serca,
– niewydolność oddechowa,
– niektóre choroby nerek lub wątroby,
– zapalenie żył.

Peeling kawitacyjny

Metoda odmładzania, nawilżania i przywracania blasku skórze opiera się na połączeniu mezoterapii mikroigłowej DERMAPEN z serum BB GLOW. Urządzenie DERMAPEN pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w skóre, przy pomocy bardzo płytkiego (tylko 0,25 mm) mikronakłuwania frakcyjnego. Zastosowanie mezoterapii mikroigłowej gwarantuje osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania kolorytu. Serum BB GLOW to innowacyjne połączenie kwasu hialuronowego, składników odżywczych, cząsteczek pigmentu oraz rozświetlacza odbijającego drobinki światła.

Dla kogo jest zabieg?:

Połączenie intensywnego odmładzania z bezpieczną mezoterapią mikroigłową przeznaczone jest dla osób, które chcą nawilżyć, wyrównać koloryt, odcień skóry. Przebarwienia posłoneczne, spowodowane trądzikiem czy fotostarzeniem również zmniejszają swoją widoczność już po pierwszym zabiegu.

Dermapen + serum BB Glow znajdzie zastosowanie w przypadku

– skóry odwodnionej, matowej i poszarzałej
– nierównomiernego kolorytu
– plam posłonecznych, starczych zlokalizowanych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach
– zniwelowania cieni pod oczami
– zmniejszenia widoczności piegów, porów

Jakie są efekty zabiegu?

– stopniowy, z biegiem czasu narastający i potęgujący rezultat rozjaśnienia
– rewitalizacja i nawilżenie skóry
– przywrócenie równomiernego kolorytu skóry i promiennej cery
– neutralizacja wolnych rodników
– zniwelowanie przebarwień
– wspomaga procesy odnowy naskórka

Aby uzyskać maksymalny i długotrwały efekt zalecamy wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępie 2 tygodniowym.

Przeciwwskazania

– · nowotowry złośliwe, znamiona
– opryszczka
– zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby krwi
– ciąża i laktacja
– ostre zapalenia ropne
– choroby skóry w miejscu zabiegu (egzema, łuszczyca, neurodermatoza)
– bliznowce
– trądzik w aktywnym stadium
– padaczka
– alergia na składniki
– gorączka

Głębokie oczyszczanie twarzy

Jeśli na skórze zauważamy zaskórniki – otwarte czy zamknięte lub prosaki to warto zdecydować się na zabieg oczyszczania cery. Głębokie oczyszczanie zanieczyszczeń jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji skóry przy cerze trądzikowej.

Wskazania

– skóra o ziemistym kolorycie
– skóra trądzikowa
– zmiany grudkowo – krostkowe
– skóra niedotleniona
– skóra zmęczona
– skóra gruba, zanieczyszczona (zaskórniki, prosaki itp.)

Opis zabiegu

Pierwszym etapem oczyszczania manualnego jest dokładny demakijaż twarzy. Następnie wykonuje się peeling w celu usunięcia warstwy zrogowaciałego naskórka. Potem zostaje nałożona na skórę maska rozpulchniająca przy jednoczesnym rozgrzewaniu skóry za pomocą wapozonu , która rozszerza pory oraz wzmacnia działanie preparatu.
Następnie usuwana jest zalegająca w porach treść poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu zaskórników wykonywana jest dezynfekcja skóry prądami d’Arsonvala oraz na twarz aplikowany jest krem lub maska o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym. Można też, za pomocą ultradźwięków, wprowadzić ampułkę antybakteryjną, normalizującą, czy nawilżającą która wspomoże procesy regeneracyjne skóry.
Na zakończenie zabiegu nakładamy maskę, która natychmiast wycisza i łagodzi podrażnioną skórę – działa dotleniająco, rozjaśniająco i nawilżająco.
Zabieg oczyszczania twarzy polecamy szczególnie osobom z problemem zaskórników, porów oraz walczącym z trądzikiem.
Bardzo dobrą kontynuacją po zabiegach oczyszczania manualnego są zabiegi złuszczające – zaliczamy do nich mikrodermabrazję, oraz kwasy AHA.

Działania i efekty

– oprawia dotlenienienie skóry
– hamuje szybki wzrost liczby bakterii
– stabilizuje naturalną florę bakteryjną
– poprawia koloryt skóry
– dobrze oczyszcza skórę
– reguluje proces rogowacenia
– pomaga lepiej przyswajać substancje aktywne z kosmetyków – znikają również delikatne przebarwienia

Zalecenia po zabiegu

– Oczyszczanie cery powinno być wykonywane regularnie, aby nie dopuszczać do zanieczyszczania twarzy.
– Częstotliwość zabiegu oczyszczania powinna dobrać kosmetyczka lub dermatolog.

Przeciwwskazania

– stany zapalne oczu i skóry
– trądzik różowaty
– skóra naczynkowa
– ostre stany zapalne skóry
– skóra zmieniona patologicznie
– nadpobudliwość nerwowa
– pryszczka w okolicy twarzy
– choroby grzybicze
– skłonność do powstawania bliznowców
– choroby bakteryjne i wirusowe
– uczulenie na prąd galwaniczny
– guzki niewiadomego pochodzenia na przebiegu węzłów chłonnych