Makijaż permamentny

Makijaż permanentny, powienien sprawiać Ci permanentną radość, dlatego musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. To właśnie dzięki tym cechom możemy stworzyć makijaż permanentny Twoich marzeń. Nasze linergistki nie tylko pracują na najbardziej bezpiecznym i precyzyjnym na świecie sprzęcie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu! W Beauty Kingdom kładziemy największy nacisk na to by makijaż był naturalny i nieprzerysowany. Dbamy także o Twóje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich izanieczyszczeń organicznych. Boisz się bólu? Niepotrzebnie. Nasze znieczulenia nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort.

USTA

Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

OCZY

Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.

BRWI

Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty w miarę upływu czasu nie zmieniają koloru (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

KONSULTACJA

Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do skóry. Tutaj ogromne doświadczenie i duży wybór możliwych metod mają największe znaczenie.
Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie.
Nie obawiaj się. Przez zabiegiem narysujemy kształt i uzgodnimy kolor. Wszystko wspólnie.
Stawiamy na naturalność efektów. Jesteś w dobrych rękach.