Makijaz permanentny Warszawa

Makijaż jest nieodłącznym elementem wizerunku kobiet. Część z nich nie wyobraża sobie wyjścia do pracy czy ze znajomymi bez choćby pomalowania rzęs, podkreślenia brwi czy nałożenia podkładu na twarz. Przy pomocy technik makijażu i odpowiednio dobranych kosmetyków, można nie tylko ukryć niedoskonałości cery, przebarwienia czy rozszerzone pory, ale również optycznie zmniejszyć nos czy powiększyć usta.

Meso BB hit w makijażu

Wykonanie nawet najprostszego makijażu jest czasochłonne, co do tego nie ma wątpliwości. Zajmuje to codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Spiesząc się do pracy czy do szkoły często rezygnujemy nawet ze zjedzenia śniadania, na rzecz wykonania idealnego makijażu oka czy pięknie pomalowanych brwi.
Na szczęście nie wszyscy są skazani na codzienne wykonywanie makijażu. Można zaoszczędzić sporo czasu, inwestując w makijaż permanentny. Trwały makijaż ust, oczu czy brwi jest już na tyle popularny, że gabinety specjalizujące się w makijażu permanentnym są dostępne w każdej większej miejscowości.
Hitem ostatnich miesięcy jest fluid permanentny. Zabieg ten całkiem niedawno dotarł do Polski. To doskonała propozycja dla osób, którym nie tylko zależy na idealnym wyglądzie przez cały dzień, ale również dla tych, które chcą trwale ukryć przebarwienia skóry czy piegi.

Czytaj także: Najlepsze sposoby na zatkane pory skóry

Trwały makijaż, sposób na nieskazitelny look

Decydując się na wykonanie trwałego makijażu nie tylko zyskujemy więcej czasu, który wcześniej przeznaczyliśmy na codzienne podkreślanie urody. Zaletą makijażu permanentnego jest też możliwość np. delikatnej korekty kształtu oka czy poprawienie asymetrii ust. Trwały makijaż to najlepsza opcja dla wszystkich kobiet, które na co dzień są zabiegane i zależy im na trwałym makijażu który nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

Fluid permanentny, recepta na cerę idealną

Fluid permanentny to nowy sposób na trwały makijaż, który zdobywa coraz więcej zwolenników. Meso BB to serum stosowane podczas zabiegu. Po zabiegu raz na zawsze pożegnacie się z używaniem podkładu czy pudru. Skóra będzie nie tylko rozświetlona i błyszcząca. Zyska również naskórek na twarzy, który zostanie trwałe odżywiony. Specjaliści od makijażu permanentnego polecają Meso BB dla wszystkich osób, które lubią dobrze wyglądać zarówno o poranku jak i podczas wieczornego wyjścia.

Zalety trwałego fluidu

Codzienne stosowanie pudru oraz podkładu na twarz może powodować zarówno zaskórniki jak i wypryski. Ponadto makijaż wymaga poprawek w ciągu dnia, a nie zawsze jest możliwość ich wykonania. Niezaprzeczalną zaletą zabiegów Meso BB, inaczej zwanych fluidem permanentnym jest doskonałe maskowanie przebarwień i piegów, jak również wyrównanie kolorytu cery. Skóra oddycha, a jednocześnie zostaje odżywiona i nawilżona.

Zabieg trwa krótko i mimo, iż po pierwszej aplikacji trzeba go powtórzyć po około 2 tygodniach, efekt finalny utrzymuje się nawet 6 miesięcy.