Osocze bogatopłytkowe Warszawa

Nowoczesny zabieg wampirzego liftingu jest dostępny także w naszym salonie w Warszawie! Wykorzystywane w jego trakcie osocze bogatopłytkowe to naturalna substancja, która potrafi zregenerować skórę i nadać jej młodszy wygląd bez ryzyka!

Osocze bogatopłytkowe, czyli w skrócie PRP to substancja produkowana z krwi pobranej od pacjenta. Zawiera ona zwiększoną ilość płytek krwi, a także duże ilości wartościowych czynników wzrostu, które stymulują w całkowicie naturalny sposób procesy regeneracyjne skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego stosowane są zarówno ze wskazań kosmetycznych, jak również medycznych, pozwalając na uzyskanie bardzo dobrych efektów także w przypadku osób ze skórą wrażliwą, alergiczną i z przeciwwskazaniami do stosowania innych preparatów odmładzających, na przykład kwasu hialuronowego, botoksu.

Wampirzy lifting to zabieg, który może być wykonany na skórze twarzy, ale również na innych partiach ciała, na przykład na szyi, dekolcie, dłoniach oraz na skórze głowy.

Beauty Kingdom – osocze bogatopłytkowe Warszawa – skorzystaj z naszej oferty!

Wskazania do zabiegu:

 • skóra wymagająca rewitalizacji i regeneracji
 • zmarszczki, bruzdy i fałdy
 • blizny, w tym blizny potrądzikowe
 • nadmiernie sucha, napięta skóra twarzy
 • przebarwienia skóry twarzy
 • cienkie, mało gęste włosy
 • nadmierne wypadanie włosów

Przebieg i efekty zabiegu

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego prowadzony jest w trzech etapach. W pierwszym etapie pobiera się krew od klienta, w drugim przygotowuje odpowiedni preparat, a w trzecim wstrzykuje się go w oznaczone miejsca.

Wampirzy lifting jest przy tym zabiegiem wyróżniającym się wysokim bezpieczeństwem. Stosowane podczas niego osocze bogatopłytkowe jest preparatem biozgodnym z organizmem klienta, dlatego też ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych jest wtedy zminimalizowane.

Zabieg niesie ze sobą niewielkie dolegliwości bólowe charakterystyczne dla lekkich ukłuć igłą. Najczęściej nie jest konieczne stosowanie znieczulenia. Całkowity czas trwania zabiegu to około 60 minut.

Skóra rozpoczyna intensywną przebudowę swoich tkanek już po około 2 dniach od pierwszego zastrzyku. Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są już po około 2 tygodniach od jego wykonania.

Najlepsze efekty osocze bogatopłytkowe przynosi wtedy, gdy wykonane zostaną trzy zabiegi w schemacie 0-1-6 miesięcy. Dochodzi wtedy do tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, nowego kolagenu, a także przebudowy warstw skóry. Wówczas staje się ona bardziej gęsta, elastyczna, znikają niedoskonałości. Efekt jest przy tym bardzo naturalny, dlatego też zabieg ten jest rekomendowany jako alternatywa dla botoksu.

Zalecenia pozabiegowe

Wampirzy lifting nie wymaga żadnej szczególnej rekonwalescencji ze strony pacjenta. Skórę należy chronić przed nadmiernymi zmianami temperatury, promieniowaniem UV oraz infekcjami.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią
 • aktywne infekcje lub uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu
 • choroby nowotworowe
 • choroby krwi
 • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi

Beauty Kingdom – osocze bogatopłytkowe Warszawa – zapraszamy!