Modelowanie ust Warszawa

Powiększanie ust to najczęściej wykonywany zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Najpopularniejsze jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym, który stosuje się zarówno aby je powiększyć jak i nawilżyć. W artykule przybliżymy wady i zalety zabiegu powiększenia ust kwasem hialuronowym i odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania.

Wszystko co powinnaś wiedzieć o zabiegu powiększania ust

Dążąc do ideału piękna wszyscy chcemy wyglądać młodo i atrakcyjnie. Poddajemy się zabiegom u kosmetyczki, staramy się zdrowo odżywiać i uprawiać sport. Osoby z kompleksami starają się z nimi walczyć; szukają sposobu jak naturalnie powiększyć usta czy domowymi metodami poprawić stan włosów. Wszystkie domowe zabiegi przynoszą skutek, jednak bywa on mniejszy od oczekiwanego. Chcąc rozprawić się z kompleksami i zyskać atrakcyjny wygląd warto poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i sprawdzić jakie przeznaczenie ma np. kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy nazywany jest substancją młodości – jego zastosowanie jest wszechstronne, a rezultaty zabiegów z jego użyciem spektakularne. Decydując się na powiększanie ust kwasem hialuronowym można liczyć na szybki efekt, który utrzymuje się przez kilkanaście miesięcy.

Przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza zabieg powiększania ust trwa krótko i zostanie przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym. Zanim jednak usiądziemy na fotelu i lekarz wprowadzi w nasze usta kwas hialuronowy, warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonania oraz postępowaniem po zabiegu.
Czytaj także: Cena zabiegu wolumetrii twarzy

Modelowanie ust

Kwasem hialuronowym można nie tylko powiększyć usta, ale również nadać im symetrię. Zabieg modelowania ust wykonywany jest w przypadku nierównych, niesymetrycznych ust i wad zgryzu. Warunkiem wykonania zabiegu jest zakończony proces leczenia ortodontycznego. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego dobrze radzi sobie z likwidacją tzw. zmarszczek palacza i jest trafioną metodą w zniwelowaniu opadających kącików ust.

Warto wiedzieć: do modelowania ust używa się około 1ml kwasy hialuronowego. Aby powiększyć usta potrzebna jest większa ilość kwasu.

Zalety zabiegu kwasem hialuronowym

Jednym z największych atutów powiększania ust kwasem hialuronowym są szybkie i widoczne efekty. Sam zabieg jest bezinwazyjny i mało bolesny, a rezultaty widoczne od razu. Warto wybierać lekarza, który posiada doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegu powiększania ust, aby uzyskane efekty były naturalne i nieprzerysowane.

Powiększanie ust efekty przed i po

Osoby z wąskimi ustami i przesuszoną tkanką będa najbardziej zadowolone z rezultatów zabiegu. Dobry specjalista w taki sposób dobierze ilość preparatu, który ma zostać wstrzyknięty w usta, aby efekt zabiegu był jak najlepszy i podkreślał urodę.
Powiększone usta utrzymują się przez kilka miesięcy i jeśli zależy nam na podtrzymaniu efektu, należy zabieg powtarzać. Kwasem hialuronowym nie tylko powiększymy usta, ale również z jego użyciem głęboko nawilżymy usta.

Cena powiększania ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego, ze względu na swoja popularność jest dostępne w każdym większym mieście. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadzi z nami wywiad i uprzedzi o ewentualnych skutkach i przekaże jak długo utrzymuje się powiększanie ust. Cena powiększania ust to średnio około 1000 zł.

Przeciwskazania do zabiegu wypełnienia ust

Zaletą wykonania powiększenia ust z użyciem kwasu hialuronowego jest niewielkie ryzyko powikłań oraz reakcji alergicznych. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, ale są raczej marginalne. Zazwyczaj po zabiegu widoczna jest lekka opuchlizna oraz zaczerwienienie. Istnieją jednak przeciwwskazania, które wykluczą nas z zabiegu. Na pewno nie jest możliwe powiększanie ust w ciąży. Ponadto zabieg nie zostanie wykonany u osób, które:

  • karmią piersią
  • chorują na choroby nowotworowe
  • posiadają aktywną opryszczkę
  • nie ustabilizowaną cukrzycę
  • noszą aparat ortodontyczny