Wypełnianie zmarszczek Warszawa

Zapomnij o zmarszczkach! Skorzystaj z profesjonalnego zabiegu polegającego na wypełnianiu zmarszczek i ciesz się młodym wyglądem!

Wypełnianie zmarszczek to bezpieczny, małoinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest likwidacja zmarszczek. Zabieg ten bazuje na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, który jest substancją naturalnie występującą w skórze człowieka, dlatego też jest bardzo dobrze tolerowany.

Kwas hialuronowy to naturalny polisacharyd występujący przede wszystkim w tkance skóry. Odpowiada za jej jędrność, objętość oraz nawilżenie. Młoda skóra posiada dużą ilość kwasu hialuronowego. Niestety, wraz z wiekiem jego poziom zaczyna maleć, co daje także efekty w postaci ścieńczenia skóry, jej nadmiernej suchości, utraty elastyczności oraz zmarszczek.

Ze względu na swoje właściwości kwas hialuronowy znalazł szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Związek może być stosowany jako naturalny wypełniacz, który poprawia objętość i nawilżenie skóry, a także niweluje zmarszczki. Dzięki niemu można również modelować twarz. Kwas hialuronowy pobudza ponadto naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Zabiegi z jego użyciem pozwalają na uzyskanie natychmiastowych i długo utrzymujących się rezultatów. Efekt jest przy tym bardzo naturalny i nie daje rezultatu tak zwanej „maski”.

Beauty Kingdom – wypełnienie zmarszczek Warszawa – skorzystaj z naszej oferty!

Wskazania do zabiegu:

 • zmarszczki na czole – lwia zmarszczka
 • zmarszczki wokół oczu
 • zmarszczki wokół ust
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • inne zmarszczki i bruzdy na twarzy

Przebieg i efekty zabiegu

Wypełnianie zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to zabieg prowadzony przez lekarza medycyny estetycznej, w odpowiednich warunkach dla maksymalnego bezpieczeństwa i najlepszych rezultatów.

Dla maksymalnego komfortu pacjenta zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu. Znieczulenie odbywa się z użyciem specjalnego kremu zwierającego związek znieczulający.

Specjalista z wykorzystaniem bardzo cienkiej igły i strzykawki nabiera preparat i wstrzykuje go w oznaczone miejsca, powodując wypełnienie zmarszczek. Czas trwania zabiegu to od około 30 do 60 minut w zależności od obszaru zabiegowego.

Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielki ból, zaczerwienienie, obrzęk, zasinienie skóry, które najczęściej zanikają w ciągu kilku następnych dni.

Efekt wypełnienia zmarszczek widoczny jest natychmiast! Czas działania kwasu hialuronowego to od około 6 do 12 miesięcy. Następnie zabieg może być wykonany ponownie dla podtrzymania efektu.

Zalecenia pozabiegowe

Zabieg nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, dlatego od razu po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności.

Po zabiegu należy unikać masowania skóry i gwałtownej, intensywnej mimiki. W ciągu 2 dni po zabiegu zaleca się unikać promieniowania UV. Do 2 tygodni po zabiegu należy unikać sauny, basenu i solarium.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne i infekcje w miejscu zabiegu
 • skłonność do bliznowców
 • nowotwory
 • choroby autoimmunologiczne
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Beauty Kingdom – wypełnienie zmarszczek Warszawa – zapraszamy!